Card image cap

برق صنعتی و UPS

برق صنعتی و UPS

شركت هژير صنعت در سال ۱۳۷۵ به همت دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت در رشته مهندسي الكترونيك تأسيس گشت. با توجه به ديدگاههاي عميق تكنيكي ، از بدو امر ، شالوده شركت بر مبناي مفهوم كيفيت شكل گرفته و با مفهوم مشتري مداري عجين گشت . بدين سبب نوآوريهاي خلاقانه يكي پس از ديگري ،باعث رشد سريع كسب و كار و  كسب سهم قابل توجهي از بازار گرديد كه به اذعان اکثر مشتريان، به ندرت در شركتهاي ديگر (همکار يا ساير صنايع) مشاهده شده است.

با توجه اینکه شرکت ثمین شبکه در تمام زمینه های ای تی فعالیت دارد و خدمات متنوع به مشتریان متعدد ارایه میکند به جهت استیبل بودن کارکرد این خدمات همواره به دنبال برند مناسبی در جهت پشتیبانی از خدمات ارایه شد خود در مقابل نوسانات برق و آسیب های مرتبط بوده است که با تحقیقات که انجام شد تقریبا 9 سال پیش این برند از لحاظ کیفیت و قیمت مناسب تشخیص داده شده و در شرکتهای مختلفی در شهرک صنعتی شمس آباد و دفاتر آنها در تهران در این 9 سال نصب و راه اندازی گردیده و رضایت این شرکتها را در این مدت به همراه داشته است.

پیاده سازی سیستم های نوین مدیرتی

سيستم مديريت کيفيت جامع : (IMS)
پياده سازي صحيح و اصولي سيستم مديريت كيفيت جامع (IMS) شامل :ISO 9001:2008 ،ISO 14000:2006 ،OHSAS 18000 در کليه واحدهاي شرکت .نمونه کارها